• Müzayede
  • Yeni Kız
JİNCar Oto Parçaları Depolama Araba Visor CD DVD Disk Kartı Vaka Tutucu Clipper Çanta 12 ADET Diskler için Tutun(Siyah) araba Aksesuarları (Renk: Siyah)

JİNCar Oto Parçaları Depolama Araba Visor CD DVD Disk Kartı Vaka Tutucu Clipper Çanta 12 ADET Diskler için Tutun(Siyah) araba Aksesuarları

 
₺ 168.00

kullanılabilirlik
mevcut

Yepyeni ve yüksek kalite.Çok pratik, arabanın içinde yerden tasarruf edin, arabayı daha temiz hale getirebilirsiniz.Bu ürünün kurulumu kolaydır, zarif tasarım, sizin için çok kolaylık sağlar.Mükemmel satış sonrası servis,güvenli ulaşım,hızlı teslimat sağlamak için yüksek kaliteli satıcılar!.Araba Siperliği CD DVD Disk Kartı Kılıf Tutucu Clipper Çanta 12 ADET Diskler için Tutun (Siyah).Sipariş hoş geldiniz!1. Marka yeni ve yüksek kalite2. Taşıması kolay, içine 12 CD koymayı sağlar3. Dışarı çıktığınızda arabanıza koymak ve seyahat ederken müziğin keyfini çıkarmanızı sağlamak için çok uygun4. Hızlı arama, cd'lerinizi iyi organize etme, cds5'i seçmek ve geri almak için çok uygun. CD'leri toz, nem, şok ve anahtardan korumak için güvenli ve yumuşak astar.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.