• Müzayede
  • Yeni Kız
Freze Kesici, Pratik Geniş Uygulama Freze uçları, Aşınmaya dayanıklı ısıya dayanıklı Gravür oyma Kırpma için saksı Yapma (Altı Taraf)

Freze Kesici, Pratik Geniş Uygulama Freze uçları, Aşınmaya dayanıklı ısıya dayanıklı Gravür oyma Kırpma için saksı Yapma (Altı Taraf)

 
₺ 173.70

kullanılabilirlik
mevcut

Çokyüzlü arayüzü kesmek için saksı, sütun ve varil yapmayı kolaylaştırır.Doğru açılı kesimler ek yapıştırma yüzeyi sağlayarak yapıştırma mekanik mukavemetini arttırır.İşlenecek polihedronun yüz sayısına karşılık gelen bıçak tipini seçmeniz yeterlidir.Heksahedral veya oktahedral işleme için yüzey yukarı doğru kesilir, 12 yüz için yüzey aşağı doğru kesilir.Ağaç yongalarının, reçinelerin ve bitümün birikmesini önlemek için ısıya dayanıklı kaplama.Özellik : 1. Çokyüzlü arayüzü kesmek için saksı, sütun ve varil yapmayı kolaylaştırır.2. İşlenecek polihedronun yüz sayısına karşılık gelen bıçak tipini seçmeniz yeterlidir.3. Doğru açılı kesimler ek yapıştırma yüzeyi sağlayarak yapıştırma mekanik mukavemetini arttırır.4. Heksahedral veya oktahedral işleme için yüzey yukarı doğru kesilir, 12 yüz için yüzey aşağı doğru kesilir.5. Ağaç yongalarının, reçinelerin ve bitümün birikmesini önlemek için ısıya dayanıklı kaplama.Spec : Öğe Türü : Yönlendirici bitmalzeme : YG8 alaşım kesici kafa, 45 # karbon çelik kesici body Shank Çapı : 8mmseçenekler : 6 Tarafı, 8 Tarafı, 12 Tara Fıpaket Listesi : 1 x Yönlendirici Bit.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.