• Müzayede
  • Yeni Kız
DOITOOL Metal Şarap Cam Gem Kakma Tarzı Çinko Alaşım Kadeh Şarap Kadeh Oyma Beyaz Likör Cam Kök-Fincan Kadeh Takımı Ev Bar Partisi için (Gümüş, Rastgele Çiçek Desen)

DOITOOL Metal Şarap Cam Gem Kakma Tarzı Çinko Alaşım Kadeh Şarap Kadeh Oyma Beyaz Likör Cam Kök-Fincan Kadeh Takımı Ev Bar Partisi için

 
₺ 41.97

kullanılabilirlik
mevcut

Gümüş metal kadehi Geniş ve geniş ağız açıklığı ve pürüzsüz yuvarlak şekillidir.Narin kakma tasarım, çekici ve lüks.Retro şarap kadehi metal malzeme, partide farklı bir stil gösteren zarif desenlerle tasarlanmış kırmızı şarap kadehi baskısı.Şerit Şarap kadehleri, yeniden kullanılabilir, kırılmaz şarap kadehi, güvenli ve kullanımı dayanıklı, birinci sınıf alaşımdan yapılmıştır.Ayrıca herhangi bir sıcak veya soğuk içecek, su, süt, meyve suyu, gazlı içecekler, bira ve diğer içecekler için.Bir parti, piknik, bar, günlük yemekler veya lüks bir akşam yemeği partisi için mükemmeldir.Açıklama Yüksek kaliteli alaşımlı malzemeden üretilen bu mini alaşımlı kadeh, en sevdiğiniz şarabı cama kıyasla daha uzun süre soğuk tutmaya yardımcı olacaktır.Ayrıca kırılmaz, bu da onları canlı iç ve dış mekan sosyal toplantıları için harika bir seçim haline getiriyor.Özellikler-Renk : Rastgele. - Malzeme : Çinko alaşımı. - Boyutu : Yaklaşık 3. 7x 3. 7 x 7. 5cm. - Şarap kadehi premium alaşımdan yapılmıştır, tekrar kullanılabilir, kırılmaz, güvenli ve kullanımı dayanıklıdır. - Narin kakma tasarım, çekici ve lüks. - Geniş ve geniş ağız açıklığı ve pürüzsüz yuvarlak şekli vardır. - Piknik, bar, günlük yemekler veya lüks bir akşam yemeği partisi için mükemmeldir. - Ayrıca herhangi bir sıcak veya soğuk içecek, su, süt, meyve suyu, gazlı içecekler, bira ve diğer içecekler için.Paket içeriği 1 x mini kadeh.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.