• Müzayede
  • Yeni Kız
Manyetik Emme Braketi Telefon Tutucu Yapışmasını Hava Çıkış Araç Telefonu Standı Kelepçe Evrensel 360 Dönen Araba Çerçeve Destek Stent Dağı iPhone Samsung Huawei Xiaomi Sony (Siyah)

Manyetik Emme Braketi Telefon Tutucu Yapışmasını Hava Çıkış Araç Telefonu Standı Kelepçe Evrensel 360 Dönen Araba Çerçeve Destek Stent

 
₺ 67.50

kullanılabilirlik
mevcut

Küçük tasarım, taşıması kolay, kurulumu kolay.Güçlü ürün uyumluluğu, piyasadaki tüm cep telefonu ürünleri için geçerlidir.Süper güçlü mıknatıs, telefonun düşmemesini sağlamak için güçlü destek yeteneği.Çok fonksiyonlu kullanım, destek masaüstü braketi, görünüm zevkini vurgulayın, gölgeyi istediğiniz zaman izleyebilir, ellerinizi serbest bırakabilirsiniz.Silikon, makinenin aşınmaya karşı korunmasını sağlar ve sürüş sırasında kaymayı önleyici etki olarak da kullanılabilir.Arkadaki silikon tasarım, aracınızın havalandırma deliklerini ve çiziklerini de korur.Ürün adı : Manyetik Emme Çıkışı Telefon Braketi Malzemeler : alüminyum alaşım, silika jel, demir sac, ABS çevre malzemeleriürün ağırlığı : 36gürün rengi : altın, gül altın, gümüş, siyah.Ürün özellikleri : 360 ° keyfi rotasyon, kurulumu kolay, unpick ve yıkama.Uygulanabilir model : tüm cep telefonu kullanılabilir.Sabit modu : araba klima ağız.Ürün özellikleri : 1. Güçlü ürün uyumluluğu, piyasadaki tüm cep telefonu ürünleri için geçerlidir.2. süper güçlü mıknatıs, telefonun düşmemesini sağlamak için güçlü destek yeteneği.3. Silikon, makinenin aşınmaya karşı korunmasını sağlar ve sürüş sırasında kaymayı önleyici etki olarak da kullanılabilir.Arkadaki silikon tasarım, aracınızın havalandırma deliklerini ve çiziklerini de korur.4. Alüminyum alaşımı yüksek kalitede bir malzemedir.5. Küçük tasarım, taşıması kolay, kurulumu kolay. 6. Çok fonksiyonlu kullanım, masaüstü braketini destekleyin, görünüm keyfini vurgulayın, istediğiniz zaman gölgeyi izleyebilir, el ödemenizi serbest bırakabilirsiniz 1) Pls üç gün içinde ödeme yapın, böylece size en kısa sürede gönderebiliriz. 2) Büyük toptan için, size memnun bir indirim vereceğiz, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.Feeback1.Görüşleriniz işimizin gelişimi için çok önemlidir, bu yüzden ürünlerimizden memnunsanız lütfen 5 Yıldız geribildirim bırakın, çok teşekkür ederim.2.Yardım için bize sormadan Negatif Geribildirim bırakmayın, herhangi bir sorun varsa ilk bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Geribildirim bizim hayatımızdır,nötr veya olumsuz geribildirimden ayrılmadan önce,daha iyi bir çözüm elde etmek için lütfen bizimle iletişime geçin,tüm mesajlara mümkün olan en kısa sürede cevap vereceğiz, Sabrınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.