• Müzayede
  • Yeni Kız
IWNTWY Bardak Dağıtıcı, su Soğutucu Bardak Tutucu Çekme Tipi Duvara Monte Bardak Dağıtıcı Fit 4 oz - 7 oz Tek Kullanımlık Plastik Kağıt Koni Bardak (Bej, Tek)

IWNTWY Bardak Dağıtıcı, su Soğutucu Bardak Tutucu Çekme Tipi Duvara Monte Bardak Dağıtıcı Fit 4 oz - 7 oz Tek Kullanımlık Plastik Kağıt

 
₺ 47.97

kullanılabilirlik
mevcut

- Geniş Uygulama Ev, oturma odası, mutfak, ofis, restoran ve uygun kağıt bardak ihtiyacı olan diğer durumlar için uygundur usage.【Çevre dostu Malzeme】 ÇEVRE dostu ABS + şeffaf PC plastikten yapılmış bu su soğutucu bardak dispenseri, otomatik bardak tutucu sağlıklı ve dayanıklıdır.Görünür pencereler, kalan kağıt bardak miktarını hızlı bir şekilde görsel olarak izleyebilir.Konik su bardakları, çeşitli boyutlandırma halkalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. 【Kendinden Ayarlı】 Tek kullanımlık plastik bardak ve kağıt bardak çapı 1.95 inç için uygun olan bu su bardağı dağıtıcısı, 30-40 kağıt bardağı kolayca tutan 4oz - 7oz bardağa güvenli bir şekilde uyar. 【Anti-toz Tasarımı】 Kapaklı tasarımlı bardak dağıtıcısı, kağıt bardağını tozdan ve ayrıca suyun bardağı ıslatmasından koruyabilir, kağıt bardağını karışıklık olmadan temiz ve düzenli hale getirebilir. - Fincanı elle tutmak ve fincanı çıkarmak için aşağı çekmeden önce döndürmek en iyisidir.Esnek macun veya vidalı plaka monte edilebilir, kolayca duvara monte edilebilir veya makinenin yanına yapıştırılabilir.Su Sebili, buzdolabı veya meşrubat Sebili tarafında yükleyebilirsiniz.It su dağıtıcısının yanına monte etmek en iyisidir.BİLGİ : Malzeme : ABS + PC Boyutu : 3. -Bardak dağıtıcısına yerleştirirken bardakları birbirine yakın hale getirmek için bardağa sıkıca bastırmayın, çünkü bu aynı anda birden fazla bardağın çıkarılmasına neden olur.Yapıştırıcıyı bulamazsanız, lütfen kutunun altındaki boşluğu kontrol edin, orada sıkışmış olabilir, değilse, lütfen bununla başa çıkmak için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. - Anti-toz Tasarımı Kapak tasarımı ile, fincanı tozdan ve ayrıca suyun fincanı ıslatmasından koruyabilir.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.