• Müzayede
  • Yeni Kız
Alloyseed 100 pcs Vintage Sekizgen mühür mumu Damga Tablet Hap Boncuk Granül Tahıl Balmumu için Düğün Zarf Dekorasyon DIY Zanaat Sızdırmazlık Pullar

Alloyseed 100 pcs Vintage Sekizgen mühür mumu Damga Tablet Hap Boncuk Granül Tahıl Balmumu için Düğün Zarf Dekorasyon DIY Zanaat Sızdırmazlık

 
₺ 22.59

kullanılabilirlik
mevcut

Boyama için boya kalemi kullanın, üretilen madeni para güzel ve rahat, retro ve zariftir.Kendiniz yapın, hediye sızdırmazlık balmumu, sızdırmazlık balmumu vb., retro edebi ile dolu atmosphere.To cila paraları yapın, lütfen serbest bırakma kağıdı kullanın, contayı kapatın ve kolayca çıkarmak için birkaç saniye bekleyin.Boyutu : Yaklaşık 100 adet/torba, çapı 8mm/0.31 in.Kullanım detayları : yaklaşık 2-3 adet yapmak için kullanılabilir bir 25mm/0.98 in mühür mumu sikke.Özellik : 1. Boyama için boya kalemi kullanın, üretilen madeni para güzel ve rahat, retro ve zariftir. 2. Kendiniz yapın, hediye sızdırmazlık balmumu, sızdırmazlık balmumu vb. retro edebi atmosferle dolu. 3. Cila paraları yapmak için lütfen serbest bırakma kağıdı kullanın, contayı kapatın ve kolayca çıkarmak için birkaç saniye bekleyin.Şartname : Malzeme : Balmumu Boyutu : Yaklaşık 100 adet / torba, çap 8mm / 0.31 in Kullanımı : yangın boya mühür mühür Kullanımı için özel Detaylar : yaklaşık 2-3 adet yapmak için kullanılabilir bir 25mm/0.98 in mühür mumu sikke Tarzı : A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M Uygulama : 1. Gümrük, güvenlik, bankacılık, sigorta, yargı ve diğer bölümlerin yanı sıra tütün ambalajı, şarap ambalajı, çay ambalajı ve kozmetik ambalajının sahtecilikle mücadelesi2. High-end el sanatları ve hediyeler, kırtasiye, günlük ihtiyaçlar, zanaat hediyeler, davetiyeler3. Önemli belgeleri ve kişisel sırları sökmekten, bir nesnenin mühürlenmesinden vb. Kaçının. sızdırmazlık balmumu ve özel damga contaları kullanılır. 4. Kişisel el sanatları, el kitapları, edebi DIY, kurutulmuş çiçek hediye paketleme, vb.Not : 1. Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler! 2. Manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm ölçüm sapmasına izin verin. 1 Torba X Mum Mühür Damga Boncuk (100 adet).


Gözlük

Material:
Wax
Size:
About 100pcs/bag, diameter 8mm/0.31in
Use:
special for seal of fire paint seal
Use details:
about 2-3pcs can be used to make a 25mm/0.98in seal wax coin
Style:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M
Application:
1. Customs, security, banking, insurance, judicial and other departments, as well as anti-counterfeiting of tobacco packaging, wine packaging, tea packaging, and cosmetics packaging :
2. High-end crafts and gifts, stationery, daily necessities, craft gifts, invitations :
3. Avoid dismantling important documents and personal secrets, and the sealing of an object, etc., are use sealing wax and special seals stamp. :
4. Personal handicrafts, handbooks, literary DIY, dried flower gift packaging, etc. :
Note:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-2cm measuring deviation due to manual measurement. :
1 Bag X Wax Seal Stamp Beads(100pcs) :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.