• Müzayede
  • Yeni Kız
Çoklu Fiş Çıkış Genişletici,2 USB'li Duvar Fiş Adaptörü(Toplam 2.4 A), 3 AC Çıkış Ayırıcı, Ev/Okul/Ofis/Seyahat için, (Siyah)

Çoklu Fiş Çıkış Genişletici,2 USB'li Duvar Fiş Adaptörü(Toplam 2.4 A), 3 AC Çıkış Ayırıcı, Ev/Okul/Ofis/Seyahat için, (Siyah)

 
₺ 41.97

kullanılabilirlik
mevcut

[GÜVENLİK] : Bu Çıkış Genişleticinin yüksek kaliteli PC refrakter malzemeleri, refrakter sıcaklığını 1382°F'ye kadar çıkarır .Bu, kısa devrelere ve aşırı gerilimlere karşı tam koruma sağlar.Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. [Özellikler] : 2 USB şarj portu (toplam çıkış DC 5 V/2.4 A) ve dahili dalgalanma koruyucusu ile 3 AC çıkış Fişleri .AC anma gerilimi : 125 V~. [Yaygın Olarak Kullanılan] : Bu güç şeridi(boyut : 1.7*1.1*7 inç) Yolcu gemilerinin, ofislerin, yatak odalarının, uçakların, otellerin vb.Kullanım kurallarına tamamen uygundur.Yolculuk sırasında cihazların elektriğinin kesilmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. [USB duvar prizi genişletici] : Dahili akıllı IC şarj teknolojisi, USB'li duvar prizi genişletici cihazlarınızı otomatik olarak algılar ve bağlantı noktası başına 5 V/2.4 A'ya kadar mümkün olan en hızlı şarj hızını arar. [satış sonrası servis] : Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen ilk kez bizimle iletişime geçin ve size en tatmin edici çözümü sunacağız.Stil : 3 AC 2 USB siyah 3 AC prizine ve 2 USB bağlantı noktasına 1 duvar soketi genişletin, bir güç şeridi, evde veya ofiste veya otelde birçok cihaza güç vermeniz gerektiğinde çok kullanışlı ve kullanışlı daha fazla çıkış portu sağlayabilir.Duvar şarj cihazının kurulumu ve kullanımı çok kolaydır, sadece prizi duvar prizine takın.Herhangi bir duvar prizine takın.Birçok ülke ve bölgeler●ABD,Kanada,Meksika,Tayvan ve diğerleri için yanıcı (UL94 V0 .. Olmayan)1875 WUSB çıkış 5 V 2.4 max Material f Alev Geciktirici PC Uygun özellikler : Model : OM-UL1845 Rated Voltaj : 125 V~ Frekansı : 50-60 HZRated Akımı : 15 A Güç.Not : prize dokunmayın zaman el olduğunu wet.Do soketi ıslak ortamda kullanmayın.Lütfen kullanmadan önce elektrikli cihazın gücünü kontrol edin. socket.Do 1875 W nominal gücü aşmayın. Profesyonel olmayan kişiler lütfen bu ürünü sökmeyin,değiştirmeyin,onarmayın veya bakımını yapmayın.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.