• Müzayede
  • Yeni Kız
Ev numaraları 6 inç. İşaretler, adresler ve isimler için elle boyanmış ev numarası karoları. Evlerin adres numaraları. Ev adres numaraları ve harfleri. Tasarım ARCO GRANDE 5,86 x 2,91 (SAYI 8)

Ev numaraları 6 inç. İşaretler, adresler ve isimler için elle boyanmış ev numarası karoları. Evlerin adres numaraları. Ev adres numaraları

 
₺ 36.60

kullanılabilirlik
mevcut

El işi ispanyol seramik karoları.Harfler ve sayılar, işaretler, adresler ve isimler oluşturmak için mükemmel olan kuru ip tekniği (cuerda seca) kullanılarak elle boyanmıştır.Tasarım ARCO GRANDE 5,86 "X 2,91" (14,9 cm x 7,4 cm).Farklı tasarımlar ve önlemler mevcuttur.Ev adres numaraları ve harfleri.El boyaması seramik karoları kullanarak kendi adınızı, adresinizi, kısa metinlerinizi, sembollerinizi yapın.En sevdiğiniz tasarımı seçin ve benzersiz sanat eserinizi oluşturun.Mevcut tüm ABC (alfabe), sayılar ve semboller.Özel ev adres levhaları.Kişiselleştirilmiş isimler ve işaretler.Kolay duvara asmak için demir çerçeve mevcuttur.Kolay kurulum.Yüzey temiz.Ahşap, cam veya plastik gibi düz yüzeyler için yapıştırıcı veya temas tutkalı kullanın.Fayansları duvara yerleştirmek için fayans çimentosu kullanın, genleşmeye veya büzülmeye izin vermek için her karo arasında küçük bir boşluk bıraktığınızdan emin olun.


Gözlük

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.