• Müzayede
  • Yeni Kız
Uıoy Çift Eylem Airbrush Kiti ile Ayarlanabilir Kompresör, püskürtme Tabancası Seti ile 0.2 mm / 0.3 mm/0.5 mm Meme ve Temizleme Araçları, Makyaj için, Dövmeler, Kek Dekorasyon (Renk: Kırmızı)

Uıoy Çift Eylem Airbrush Kiti ile Ayarlanabilir Kompresör, püskürtme Tabancası Seti ile 0.2 mm / 0.3 mm/0.5 mm Meme ve Temizleme Araçları,

 
₺ 242.10

kullanılabilirlik
mevcut

ts transmisyon ortamının kirlenmemesini sağlayan özel yağdan arındırılmış tasarım.Boya akışı boyama sırasında bile ayarlanabilir.Profesyonel Çift Eylem Airbrush Kiti : Çift Eylem Hava Boya Kontrol Airbrush Gun.5 mm Fluid Fincan Kapasitesi : 12 V 7cc Diameter DCRated güç : 15 WAir Çıktı : : 50 ürün özellikleri : Renk : Kırmızı, White Material : Alüminyum + Bakır + Kauçuk + Naylon + Plasticİnput voltajı : 100-240 V ~ 220 V-60 Hz Output gerilim : 1*Hava Compressor1*Hava Fırçası Holder1*Hava Hose1*Transformer1 AC*Öğretim Manual1*kullanmak için Kit Quick adımları Temizleme Airbrush Gun1 * Airbrush : 1.Temizleme Seti ile birlikte gelir : Basit bir temizleme seti ile donatıldığımızı göz önünde bulundurarak, her kullanımdan önce ve sonra airbrush'ı temizlemek önemlidir.Kolay Kullanım : Airbrush seti, yeni başlayanlardan ileri düzey kullanıcılara kadar tüm seviye kullanıcıları için basit bir işlemle yapılır.It kullanımı biraz daha zor ama ince detaylar üzerinde çalışmak istiyorsanız ideal.Daha tetiği daha fazla boya teslim edilir.3 Kademeli basınçlı mini kompresör : Daha iyi boyama için 3 seviye ayarlanabilir basınç, 11 L/dak, 12 L/dak ve 13 L/dak hava akışı vardır, bu da her püskürtme adımına en uygun püskürtme miktarını ve en iyi etkiyi getirebilir. Kullanımdan sonra kapanır.Bu, kullanıcıların airbrush'tan çıkan boya miktarını kontrol etmelerini sağlar.Özellikle airbrush sprey değil airbrush temiz tutun lütfen.9 ft Dimension : 80mm Package*içerir Hortum pakete dahil aksesuarlar/dak , 12 L/min ve 13 L/min Max Basıncı : 20-25 PSİNozzle Çapı : 0. Üst anahtarı açın, makyaj sıvısını airbrush'ın beslenme kabına dökün ve atomizasyon konsantrasyonunu ayarlamak için itme çubuğunu airbrush'a itin.100 130*1/8"Hortum Uzunluğu : 1. Güç adaptörünü takın3.Tetiği geriye doğru çektiğinizde boya dışarı akmaya başlar. Hava fırçasını ve mikro hava pompasını hortumla bağlayın2.It kullanıcıların sadece hareket ettirerek salınan hava ve sıvı miktarını belirlemelerine olanak tanır.Tetikleyiciye basıldığında, hava airbrush'tan geçer.Çift etkili hava fırçası : Hava kompresörü tetiği benimser boya hacmini ve hava akışını yönetir.Paketimizdeki ayrıntılı bir kılavuzla, kullanma veya temizleme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.


Gözlük

Color:
Red , White
Material:
Aluminum + Copper + Rubber + Nylon + Plastic
Input voltage:
100-240V~50-60Hz
Output voltage:
12V DC
Rated power:
15W
Air Output :
11L/min, 12L/min and 13L/min
Max Pressure:
20-25PSI
Nozzle Diameter:
0.2mm/0.3mm/0.5mm
Fluid Cup Capacity:
7cc
Diameter of Hose:
1/8
Hose Length:
1.8m / 5.9ft
Dimension:
130*100*80mm
Package includes :
1*Air Compressor :
1*Air Brush Holder :
1*Air Hose :
1*AC Transformer :
1*Instruction Manual :
1*Airbrush Gun :
1 * Airbrush Cleaning Kit :
Quick steps to use:
1. Connect the airbrush and the micro air pump with a hose :
2. Plug in the power adapter :
3. Turn on the top switch, pour makeup liquid into the nutrition cup of the airbrush, and push the push rod on the airbrush to adjust the atomization concentration. :
4. Shut down after use. :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.