• Müzayede
  • Yeni Kız
Tüy dökücü ağda ısıtıcı, son derece uyumlu ısıtıcı ısıtıcı makinesi Set tüy dökücü balmumu, epilasyon balmumu ısıtıcı kiti konserve balmumu için sert balmumu(#2)

Tüy dökücü ağda ısıtıcı, son derece uyumlu ısıtıcı ısıtıcı makinesi Set tüy dökücü balmumu, epilasyon balmumu ısıtıcı kiti konserve balmumu

 
₺ 182.67

kullanılabilirlik
mevcut

Isıtma gösterge ışığının otomatik sıcaklık kontrolü5. Gibi çoğu balmumu için uygundur. Yüz, vücut ve uzuvların depilasyonu için.Balmumunun kendisi sertleşecek, sadece balmumu düzgün bir şekilde çekmeniz, tüm vücut epilasyonunun ihtiyaçlarını karşılamanız gerekiyor.Balmumu boncuklarını ağda makinesine koyun.Balmumu ısıtıcı, sert, konserve vb.It ev kullanımınız için bir salon etkisi gibi sert balmumu eritmek 8 ila 10 dakika sürer.Balmumu akana kadar bir kazıyıcı ile ısıtın.Balmumu kiti içerir elektrikli ısıtıcı için ev balmumu kiti 500 ml, balmumu fasulye, 20 balmumu sticks. Çift kalınlaştırılmış alüminyum astar daha güvenli ve daha dayanıklıdır4.It kompakt, taşınabilir ve ev ve seyahat kullanımı için uygundur.Tüm vücut epilasyon ihtiyaçlarını karşılamak için erkekler ve kadınlar, ev balmumu veya herhangi bir epilasyon spa ihtiyaçları için etkili ve son derece uyumlu, mükemmel epilasyon aleti.It ev kullanımınız için bir salon etkisi gibi sert balmumu eritmek 8 ila 10 dakika sürer.


Gözlük

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Depilatory Wax Heater
Material:
ABS
Power:
100W
Frequency:
50/60Hz
Single Capacity:
500ml
Features:
1. Professional wax melting machine, knob temperature control easy to operate, avoid burns, transparent wax machine cover, without lifting the cover can clearly see the melting wax bean. :
2. For depilation of face, body and limbs. :
3. Double thickened aluminum liner is safer and more durable :
4. Automatic temperature control of heating indicator light :
5. The knob temperature control is simple and easy to adjust :
6. The air vent :

Ayrıca bu ürün ile satın alırlar.